Transformal Nefes®

Hayatımız ilk ve son nefeslerimiz arasındaki zamandan ibarettir ve nefes almak doğal bir dürtüdür. Hayatta kalmak için nasıl nefes aldığımıza odaklanmamız gerekmez ama kaliteli bir hayat yaşamak için nasıl nefes aldığımız son derece önemlidir.

Transformal Nefes®, 1970’li yılların ortalarında Dr.Judith Kravitz tarafından geliştirilen ve 40’dan fazla ülkede yüz binlerce insanın şifalanmasına destek olan  bir "Diyafram Nefesi" tekniğidir.

Transformal Nefes®, kendi kendini iyileştirici ve dönüşümsel bir süreçtir. Bu süreç, elektromanyetik alanda düşük titreşimli enerjiyi sürekli olarak yükselten ve değiştiren yüksek frekanslı enerjiden yararlanır (bu enerji TN® tarafından yaratılır). Yaratılan bu enerji bastırılmış duyguların bütünlenmesini ve bilinçaltının temizliğini sağlar.

Transformal Nefes® 2014 yılında İngiltere’de “Tamamlayıcı Tıp Organizasyon Ödülü” ne layık görülmüştür.

Transformal Nefes® seansında, nefes koçunuzun desteğinde, TN® teknikleri ile nefes almanız sağlanır.

Ağızdan alınan nefes karından başlayarak tüm solunum sisteminizi birbirine bağlar. Nefes alış ve nefes veriş arasında bağlantı sağlanarak kapalı devre,  yüksek enerjili bir sistem oluşturulur. Ve dönüşüm süreci bu kapalı devre sistem içinde gerçekleşir. Dönüşüm sürecini etkili bir şekilde gerçekleştirmek için, eller, vücut haritası, “tonlama” dediğimiz sesle şifa, pozitif niyet ve onaylama cümleleri kullanılır.

Her bir seans, öncesi ve sonrasında yapılan görüşme ve niyet belirleme çalışmalarının süresine bağlı olarak yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Sistem ilk seanstan itibaren çalışmaya başlar. Ancak, kişiden kişiye değişmekle birlikte, solunum sisteminin açılması, fiziksel, zihinsel ve duygusal, ruhsal dönüşümün kalıcı olarak gerçekleşmeye başlaması için belirli periyodlarla 5 – 7 nefes seansı alınması tavsiye edilmektedir. Sonrasında kişi tek başına uygulama yapabilir.

Transformal Nefes® seanslarıyla birlikte;

 • Bağışıklık sistemimiz güçlenir

 • Hücre yenilenme hızımız artar

 • Detoksifikasyon kapasitemiz artar

 • Enerji seviyemiz yükselir

 • Bilinçaltımızda ve hücre hafızamızda birikmiş olan negatif kayıtlarımızı ve travmalarımızı temizler

 • Öfke, suçluluk, korku gibi bastırılmış duygularımızın yerini sevgi, neşe, huzur ve güven duygusu alır

 • Stres ortadan kalkar

 • Kendimizi ifade edebilme kapasitemiz artar

 • Üst benliğimizle olan bağlantımız güçlenir

 • Birlik bilincimizin gelişmesiyle, yaşamı daha derin ve geniş bir perspektiften algılayabilmemiz sağlanır

 • Ruhsal rehberlikleri görmemizi ve ruhsal hediyeleri almamızı sağlar.

Nefes seanslarını bireysel olarak alabileceğiniz gibi grup çalışmalarıyla, tam günlük ya da 2,5 günlük çalışmalarımızla da deneyimleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için etkinlikler sayfamızı inceleyebilir, randevu için 0531 305 4143 nolu telden ulaşabilirsiniz.