Transformal Nefes® Nasıl Uygulanır?

Transformal Nefes® seansında, nefes koçunuzun desteğinde, TN® teknikleri ile nefes almanız sağlanır.

Ağızdan alınan nefes karından başlayarak tüm solunum sisteminizi birbirine bağlar. Nefes alış ve nefes veriş arasında bağlantı sağlanarak kapalı devre,  yüksek enerjili bir sistem oluşturulur. Ve dönüşüm süreci bu kapalı devre sistem içinde gerçekleşir. Dönüşüm sürecini etkili bir şekilde gerçekleştirmek için, eller, vücut haritası, “tonlama” dediğimiz sesle şifa, pozitif niyet ve onaylama cümleleri kullanılır.

Her bir seans, öncesi ve sonrasında yapılan görüşme ve niyet belirleme çalışmalarının süresine bağlı olarak yaklaşık 1,5 – 2 saat sürmektedir.

Nefes seanslarına rahat kıyafetlerle gelinmesi,  çok aç ya da çok tok olunmaması önerilmektedir.

Sistem ilk seanstan itibaren çalışmaya başlar. Ancak, kişiden kişiye değişmekle birlikte, solunum sisteminin açılması, fiziksel, zihinsel ve duygusal, ruhsal dönüşümün kalıcı olarak gerçekleşmeye başlaması için belirli periyodlarla 5 – 7 nefes seansı alınması tavsiye edilmektedir.

Nefes seanslarını bireysel olarak alabileceğiniz gibi grup çalışmalarıyla, tam günlük çalışmalarla ya da hafta sonu çalışmalarıyla da alabilirsiniz. 6 günlük nefes seminerlerimiz ise bu yolculukta derinleşmek isteyenler için inanılmaz bir rehberdir.