Transformal Nefes® Nedir?

Hayatımız ilk ve son nefeslerimiz arasındaki zamandan ibarettir ve nefes almak doğal bir dürtüdür. Hayatta kalmak için nasıl nefes aldığımıza odaklanmamız gerekmez ama kaliteli bir hayat yaşamak için nasıl nefes aldığımız son derece önemlidir.

Yapılan araştırmalar, insanların %90'ının, nefes kapasitelerinin sadece %30'unu kullandığını göstermektedir.

İşte bu nedenledir ki; %30 sağlıklı, %30 huzurlu, %30 neşeliyiz.

Yani; NASIL NEFES ALIYORSAK ÖYLE YAŞIYORUZ...

Transformal Nefes® (TN®), Dr.Judith Kravitz tarafından yaratılan ve birçok ülkede yüz binlerce insanın şifalanmasına destek olan  bir "Diyafram Nefesi" tekniğidir.
TN® ile nefesimiz açılıp dengelendiğinde, artan oksijen miktarıyla birlikte, bağışıklık sistemimiz yenilenir ve güçlenir. Alınan yeterli oksijen; daha fazla enerji, daha sağlıklı hücreler ve sonuç olarak daha sağlıklı ruh-zihin-beden hali yaratır.

TN®, kendi kendini iyileştirici ve dönüşümsel bir süreçtir. Bu süreç, elektromanyetik alanda düşük titreşimli enerjiyi sürekli olarak yükselten ve değiştiren yüksek frekanslı enerjiden yararlanır (bu enerji TN® tarafından yaratılır). Yaratılan bu enerji bastırılmış duyguların bütünlenmesini ve bilinçaltının daimi temizliğini sağlar. Direnci coşkuya dönüştürür. Manevi bedeni fiziksel beden ile bütünleştirir.