Nefesle birlikte çocuk konusundaki ısrarlı bakış ...

Merhaba,

10 yıllık evliyim. Evliliğimizin son 8 yılı bebek isteyerek geçti. Doğal yollarla çocuk sahibi olamayınca Ankara’ nın en iyi doktorlarına gittik. Her türlü tetkiki yaptırdık. Ufak tefek sorunlar olmakla birlikte önemli bir problem yoktu. 2 aşılama ve 4 tüp bebek tedavisi denemiş olmam bir sonuç vermedi. Doktorlar bana psikolojik olduğunu söylemeye başlamışlardı. Ben bu duruma bir çözüm bulunamadığı için çok üzülüyordum. “Her şey yolundaysa neden olmuyor?” diyerek sinirleniyordum.

Allah’a inancım sonsuzdu ama etrafımdaki insanlar; “Hayırlısı Allah’tan..” dedikçe sinirlerim daha çok bozuluyordu. Kafama takmamam ve artık bunu düşünmemen gerektiğini söylemeleri, benim çocuk arzumu içimden atmıyor aksine pekiştiriyordu. Hatta çalıştığım kurumu bile değiştirdim bu söylemlerden kurtulmak için. Mantıklı gelmediği halde türbelere gider olmuştum.

Bu duyguları ancak yaşayanlar bilir…

Hayata bakışım değişmeye başlamıştı, daha karamsar düşünüyordum her şeyi.

Sonra bir gün Zülal Hanım bana Transformal Nefes’ten bahsetti. Deneyimlememi tavsiye etti. Önceleri biraz tereddütle yaklaşsam da sonrasında kabul ettim. Bir de bunu denemenin hiçbir zararı yoktu.

İlk nefes seansıma eşimle beraber gittim. Her zaman yanımda olan ve beni destekleyen eşime çok teşekkür ediyorum. Kendisi zaten şeker gibi bir adamdır :) Onu çok seviyor ve mutluluğumuzu bir bebekle tamamlamak istiyordum.

Seanslara başladıktan sonra kendimi eskiye oranla daha rahat ve daha huzurlu hissetmeye başladım. Nefesle birlikte, çocuk konusundaki ısrarlı bakış açımda farklılıklar olduğunu gözlemledim. Koşturan zihnimin yavaşladığını her bir seansla daha net hisseder oldum. Aslında ne kadar sınırlı nefes aldığımı ve her seansla nefes kapasitemin nasıl da arttığını sevinçle fark ettim. Sanki rahmime alıyordum tüm nefesi.

Seanslarımın bitmesinin hemen ardından tekrar başladığım tüp bebek tedavisinde sonuç POZİTİF’ti. Bu mucize için ne kadar teşekkür etsem az.

Sevgilerimle,

Elçin Günel