Transformal Nefes® Semineri (Level I II III)

Transformal Nefes® Vakfı’nın kıdemli eğitmenlerinden Zülal Özen & Sibel Kavunoğlu liderliğinde ve diğer eğitmelerimiz ve koçlarımızın eşliğinde, 30 Haziran - 5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Transformal Nefes Semineri’ne (Level I II III) davetlisiniz.

Transformal Nefes Tekniği Dr.Judith Kravitz tarafından yaratılmış ve birçok ülkede yüzbinlerce insanın şifalanmasına aracılık eden güçlü bir nefes çalışmasıdır. Bu teknik varlığımızın tüm boyutlarını etkiler ve hayatı daha huzurlu, daha neşeli, daha sevgi dolu bir yerden deneyimlememizin kapılarını açar.

Seminerlerimizde birbiri ardına bilinçli olarak sıralanan konu ve uygulamalar kişide büyük bir dönüşüm gerçekleştirir ve bu dönüşüm enerji boyutunda gerçekleştiği için etkileri kalıcı olur. Seminerden çıkıp gündelik hayatınıza döndüğünüzde, kendinizle, çevrenizle ve hayatla olan ilişkinizdeki farklılıkları görmek mucizevidir.

Seminerimiz tarihi Rum evlerinin bulunduğu Kayaköy’ün kucağında, Yeldeğirmeni Bungalov Hotel’de gerçekleşecek. Bizler yoğun bir programın içindeyken doğanın bu dönüşümü desteklemesine tanık olacağız.

Kalbinizde nefesinizle tanışmaya, kendinizle buluşmaya ve dönüşümünüzü, sağlayacağımız güvenli alanda gerçekleştirmeye dair bir çağrınız varsa seminerimize bekliyoruz.

Bu seminer Transformal Nefes Koçu olmak isteyen ve senede bir kez açılan koçluk eğitimine (Level IV A-B) katılacak arkadaşlarımız için de bir ön koşul niteliğindedir.

Daha detaylı bilgi almak için 0531 305 4143 no’lu telden whatsup/telegram aracılığıyla ya da nefesinidinle@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Seminerimiz için erken kayıt indirimi 30 Mayıs’a kadar devam ediyor.

Sevgilerimizle,

Zülal Özen